مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید آبکش برنج پلاستیکی بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

هر آنچه از انواع آبکش برنج پلاستیکی باید بدانیدفروش بدون واسطه آبکش برنج پلاستیکی بزرگ

کارخانه های بسیاری در سراسر کشور و جهان مشغول به تولید محصولات متنوعی هستند که یکی از آنها آبکش برنج پلاستیکی است که در اندازه های بزرگ و کوچک عرضه می گردد؛ آبکش برنج یکی از وسایلی است که وجود آن برای هر خانه ای لازم است، بنابراین مشتریان زیادی را مجذوب می کند؛ این محصول در مراکز خرید به فروش می رسد.  

کارخانه تولید آبکش برنج پلاستیکی بزرگ

هر آنچه از انواع آبکش برنج پلاستیکی باید بدانید

هر آنچه از انواع آبکش برنج پلاستیکی باید بدانید آبکش برنج، به شکل یک کاسه دارای سوراخ های بسیار است؛ و از آن بیشتر برای جدا کردن آب از مواد غذایی همچون برنج، پاستا، ماکارونی و … استفاده می شود؛ در گذشته انواع آبکش های محبوب، از جنس فلز مثل آلومینیوم بودند؛ اما در حال حاضر به دلیل برخی مزیت های آبکش پلاستیکی ؛این محصول بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. 

مواردی از مزیت آبکش پلاستیکی در ذیل آمده است: 

  1. سبک هستند (نسبت به انواع فلزی آن) 
  2. سرعت انتقال گرما در آن کم است. 
  3. جا به جایی آن راحت‌تر است. 
  4. بیش از حد داغ نمی‌شوند. 

در حال حاضر انواع آبکش برنج به دو صورت زیر است: 

  • آبکش لگن دار
  • لگن آبکش دار

در رابطه با مورد اول، آبکش، یک لگن متحرک در زیر دارد؛ که هر کدام از آبکش و لگن، قابلیت جدا شدن داشته و می توان از آن‌ها در سایر کاربرد های آشپزخانه استفاده کرد؛ اما مورد دوم کمی متفاوت است؛ در این نوع آبکش، زیر بنای محصول لگن است که روی آن یک آبکش قرار داده شده است‌. 

فروش بدون واسطه آبکش برنج پلاستیکی بزرگ

فروش بدون واسطه آبکش برنج پلاستیکی بزرگ در بیشتر موارد، اولین خصوصیتی که بعد از کیفیت در ذهن خریدار پدیدار می آید، قیمت آن محصول است و قیمت گذاری با توجه به ارزش یک کالا صورت می گیرد و ارزش یک کالا نیز به خدماتی است که ارائه می‌دهد.

برای مثال ترفند قیمت گذاری آبکش برنج، به سه عامل جنس، اندازه و کاربرد آن بستگی دارد، هر چه جنس محصول بهتر و از استحکام بیشتری برخوردار باشد؛ مسلما قیمت بیشتری را نیز به خود اختصاص می دهد؛ همچنین اندازه آبکش، هر چه بزرگ‌تر، قیمت محصول بیشتر! 

اکنون آبکش های متنوعی در حال تولید است که برخی از آنها چند کاره اند؛ یعنی نه تنها آبکش هستند بلکه می توان از آنها در دیگر موارد آشپزخانه استفاده کرد.

اما برای خریداران پیدا کردن منبع اصلی فروش آبکش برنج دغدغه ای بزرگ شده است؛ چرا که با افزایش واسطه ها در این کار، قیمت محصول به صورت کاذب بالا رفته و برای خریدار ضرر را به همراه دارد، کارخانه ها و تولیدی های مربوط، معمولا فروش بدون واسطه دارند. 

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید