مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز بندی انواع کلمن پلاستیکیتولید انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی ضخیم

مرکز انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی ارایه دهنده محصولات خوب وبا کیفیت می باشد که در راستای آسایش مردم می کوشد.امروزه مسافرت از ضروریات مهم مردم محسوب می شود .

هر ایرانی درطول زندگی خود چندبار به مسافرت می رود ونیاز به آب خنک از ضروریات محسوب میشود وه نیاز به کلمن مشهود می شود .که این محصول در انواع کلمن رنگی تولید می شود که بنابر سلایق افراد انتخاب می شوند.

مرکز انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی

سایز بندی انواع کلمن پلاستیکی

سایز بندی انواع کلمن پلاستیکی کلمن های پلاستیکی در سایز های مختلف در بازار موجود می باشد از سایز کوچک ،متوسط،بزرگ برخوردار می باشد .که کوچکترین آن ۱/۵لیتری می باشد وتا ۵۰ لیتری نیز وجود دارد .که سایز های بزرگ آن برای حسینیه ها ومراسم های بزرگ کاربرد دارد.

علاوه بر کلمن های پلاستیکی که برای نگهداری آب استفاده می شود نوع دیگری هستند که به آن ها یخدان گفته می شود که برای نگهداری مواد غذایی با یخ کاربرد دارد.

برای مسافرت ها با تعداد زیاد از کلمن های بزرگ ویخدان ها استفاده می کنند که آب خنک به میزان زیاد داشته باشند ومواد غذایی که نیاز به دمای سرد دارد را در یخدان ها نگه میدارند که با اضافه کردن یخ دراین یخدان ها مواد خنک می مانند.کلمن های ۶لیتری تا ۲۰ لیتری بیشترین خریدار را دارند زیرا کارایی این محصول در این سایز بیشتر است.

تولید انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی ضخیم

تولید انواع کلمن پلاستیکی مسافرتی ضخیم بازار تولید کلمن پلاستیکی مسافرتی ضخیم در کشور ما بسیار داغ است زیرا به دلیل تنوع آب وهوایی در ایران مردم راغب به مسافرت درنواحی مختلف هستند.

همچنین مردم ما در آخر هفته ها در فصول گرم به گشت وگزار در فضای سبز علاقه مند هستند حال با افزایش دما در کشور نیاز به کلمن مسافرتی ضخیم از نیاز های واجب محسوب می شود در هر خانه ایرانی یک نوع آن حداقل دیده می شود.

این محصول در رنگ ها وطرح ها وسایز های مختلف تولید می شود وضخیم بودن آن از مزایای این محصول است زیرا دارای دولایه عایق است که دما خنک را نگهدارد همچنین مقاومت زیادی دارد که از شکستن وضربه خوردن آن جلوگیری می کند.

این محصول از پایین دارای شیر آب است که براسهولت استفاده از آن تعبیه شده واز بالا دارای دسته متحرک برای جابجایی راحت می باشد.ابعاد وشکل های مختلف در تولیداین محصول باعث می شود که نظر افراد با سلایق مختلف را به خود جلب کند. وهمه را از خود راضی نگه دارد.

امروزه در تولید کلمن های مسافرتی آپشن هایی تعبیه شده که بسیار زیبا است مثلا در آن اسپیکر جا داده شده که فرد با وصل کردن حافظه سیار یا همان فلش به گوش دادن موسیقی نیز بپردازد .دو محصول مورد نیاز در مسافرت در یک وسیله به کار می آید.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید