مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سبد میوه پلاستیکی بدون درب به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع سبد میوه پلاستیکی بدون دربشرکت تولید سبد میوه پلاستیکی بدون درب در کرج

سبد میوه پلاستیکی بدون درب یکی از نیاز های مهم باغداران و کشاورزان می باشد. این سبد ها در ابعاد، طرح، رنگ و سایزهای گوناگون تولید می شود که هر کدام مخصوص نوع خاصی از میوه ها طراحی شده و صاحبان باغ می توانند محصول خود را بسته بندی کرده و به سایر نقاط کشور صادر کنند.

صادرات سبد میوه پلاستیکی بدون درب به عراق

کاربرد انواع سبد میوه پلاستیکی بدون درب

کاربرد انواع سبد میوه پلاستیکی بدون درب

امروزه سبد های پلاستیکی میوه جایگزین خوبی برای جعبه های چوبی که در گذشته برای جا به جایی میوه های مختلف استفاده می گردید محسوب می شوند. جعبه های چوبی هم هزینه ی بیشتر مانند قطع درختان جنگل که آسیب طبیعت را به دنبال داشت و هم ساختش زمان بر بود. بدین خاطر صنعت کشاورزی بر آن شد که با تولید سبد های پلاستیکی هم از تخریب جنگل ها جلوگیری کند و هم حجم تولید و سرعت پخش آن در بازار ها را افزایش دهد.

باغداران می توانند مطابق سلیقه و نوع برداشت خود، انواع سبد های میوه را به کارخانه های تزریق پلاستیک سفارش داده و تحویل بگیرند. این سبد ها در سایز های یک کیلو تا بیست کیلو به بالا تولید می شوند که نگهداری میوه ها به مدت زمان طولانی در سرد خانه ها را امکان پذیر کرده است. کیفیت و قیمت آن ها نیز به این بستگی دارد که در قالب های دستگاه تزریق پلاستیک از مواد درجه یک و یا درجه دو استفاده شده باشد.

سبد های میوه پلاستیکی قابل بازیافت می باشند و می توان آن ها را جمع آوری و ذوب کرده و دوباره به خط تولید تزریق کرد‌. سبد های پلاستیکی بدون درب به گونه ای طراحی شده است که بدون اینکه آسیبی به میوه ها وارد شود به طور طبقاتی بر روی یکدیگر  قفل می شوند که هم فضای کمتری اشغال می کند و هم نظم و چیدمان آن ها به هم نمی ریزد.

شرکت تولید سبد میوه پلاستیکی بدون درب در کرج

شرکت تولید سبد میوه پلاستیکی بدون درب در کرج

در شرکت های تولید سبد های پلاستیکی، بیشتر مواد اولیه درجه دو در قالب دستگاه ها می ریزند. این کارخانجات در کرج فقط به تولید این نوع سبد پلاستیکی بسنده نکرده و نیازهای دیگر بخش ها مانند مرغ داری ها، لبنیاتی ها، شیلات، سبد های اشپز خانه و … را نیز پوشش می دهند.

در تولید سبدهای میوه باید به کیفیت دستگاه تززیق و ویژگی هایی مانند استحکام مارپیچ آن در برابر فشار زیاد هنگام تولید سبد، جنس سیلندر، قدرت تولید و کمّیت بازدهی در روز توجه داشت. ایران در تولید این سبد ها خود کفا است و حتی صادرات چشم گیری به کشور های همسایه نیز دارد. در این راستا متخصصان و تولیدکنندگان  این صنف هر روز سعی در بهبود کیفیت تولید و طراحی به روز دارند. این کارخانه ها با استفاده از دستگاه های به روز دنیا و نیرو های زبده و کارآمدّ رقابت تنگاتنگی با تولید کنندگان دیگر کشور ها دارند. یکی از این نمونه ها کارخانه ی کالای پلاستیکی در کرج است که تولید انواع سبد میوه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب عرضه می کند. این فعالان توانسته اند بخش اعظمی از نیاز بازار کشورهای همسایه، به خصوص عراق را پوشش دهند.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید