مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع آبکش پلاستیکی سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی انواع آبکش پلاستیکی کوچکقیمت روز آبکش پلاستیکی سفید

فروش و توزیع آبکش و لوازم پلاستیکی آشپزخانه

همانطور که می دانیم امروزه وسایل و ابزار زیادی برای تسهیل کار در آشپزخانه ها برای بانوان ایرانی در بازار وجود دارد که یکی از این وسابل آبکش پلاستیکی سفید می باشد. مرغوببت پلاستیک مورد استفاده در این محصول به دلیل تماس مستقیم با مواد غذایی بسیار مورد اهمیت است.این شی به ظاهر ساده کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

شرکت توزیع آبکش پلاستیکی  سفید

کارایی انواع آبکش پلاستیکی کوچک

کارایی انواع آبکش پلاستیکی کوچک آبکش های پلاستیکی نسبت به نوع فلزی آن دارای مزایایی چون سبکی، عدم انتقال گرما و… می باشند و البته نسبت به مرغوبیت و وزن و طرح و رنگ دارای قیمت های مختلف و همینطور کارایی های متفاوتی نیز هستند. این آبکش ها بسیار سبک و قابل حمل اند. معمولا دارای مدل های متفاوتی نیز می باشند که می توان از نوع آبکش سفید دسته دار و طرح دار و… نام برد. از این آبکش ها در آشپزخانه ها برای شستشو و خشک کردن میوه ها، سبزیجات و… استفاده می شود. این نوع آبکش ها در بین بانوان خانه دار بسیار محبوب می باشد و مزایایی دارد که در ذیل به آنها اشاره می شود:

وزن سبک لگن و بعضا طراحی های زیبای آن

به حداقل رساندن مدت زمان شستشوی مواد غذایی و تخلیه آب آن

آسان تر کردن سیر آبکش مواد غذایی برای بانوان خانه دار

بهتر است به انواع تولید آبکش پلاستیکی اشاره ای داشته باشیم:

آبکش لگن دار:این آبکش دارای دو لگن در قسمت زیرین خود است. این آبکش در بین بانوان ایرانی محبوب تر بوده و توانست جایگزین انواع سنتی خود شود. آبکش و لگن خود از هم جدا می شوند و می توان از آن در دیگر کارهای آشپزخانه استفاده کرد.

لگن آبکش دار: در مورد قبلی شما آبکشی را مشاهده می کردید که در قسمت زیرین خود لگن داشت اما در اینجا کمی متفاوت است در واقع ما یک لگن داریم که در وسط آن آبکشی قرار دارد که معمولا از این نوع محصول برای آبکشی مواد غذایی سرد مانند میوه و سبزیجات استفاده می شود.

از تلفیق این دو محصول محصولاتی کاربردی طراحی شده است که از انواع آن می توان به آبکش های شستشوی برنج و تاشو و… اشاره کرد.

قیمت روز آبکش پلاستیکی سفید

قیمت روز آبکش پلاستیکی  سفید آبکش ها بسته به کارایی و سایز و البته طرح و رنگ و مرغوبیت دارای قیمت های مختلفی می باشند که بسته به نوع خرید عمده یا جزیی قیمت های متفاوتی دارند. لازم به ذکر است که آبکش های فلزی به دلیل فلز و آلومینیوم استفاده شده در آن از قیمت بالاتری برخودار هستند.قیمت آبکش پلاستیکی سفید از حدود ۲۵۰۰۰تومان به بالا می باشد.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید