مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان سطل زباله پلاستیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی درباره خرید سطل زباله پلاستیکیقیمت روز سطل زباله پلاستیکی

سطل زباله از وسایل مورد نیاز وضروری در کلیه مکان ها اعم ار منزل ،اداره،فروسگاه ها،خیابان،بیمارستان وبه صورت کلی درهمه جا نیاز مبرم به آن مشهود است.

خرید ارزان سطل زباله پلاستیکی یکی از خواسته های جدی ما محسوب می شود .زیرا در همه محیط ها نیازمند آن هستیم.حال به دلیل تعدد نیاز به این محصول قیمت سطل بسیار مهم است که ارزان باشد.سطل زباله پلاستیکی ساده ترن نوع ودر عین حال کاربردی ترین نوع سطل زباله می باشد.

خرید ارزان سطل زباله پلاستیکی

نکاتی درباره خرید سطل زباله پلاستیکی

نکاتی درباره خرید سطل زباله پلاستیکی همانطور که در عنوان اصلی ذکر شد نیاز به انواع سطل زباله در همه جا مشهود است.

در نمونه کوچک برای منزل ما در آشپزخانه حمام .اتاق خواب،سرویس دستشویی حتما باید سطل آشغال داشته باشیم که بتوانیم زباله هایمان را درآن قراردهیم که هم پنهان شوند وهم درب داشته باشند که بوی آن ها پخش نشود وهم اینکه با دکور ورنگ ان قسمت از منزل سنخیت داشته باشد.

حال سطل های زباله پلاستیکی بهترین انتخاب برای حمام ودستشویی هستن که به راحتی بتوان از آن ایتفاده کرد.درمورد پخش نشدن بو نیز عنوان شد که درب داشته باشند .

همچنین برای سهولت امر داشتن پدال بسیار حایز اهمیت است به گونه ای که دیگر نیاز نیست با دست درب سطل آشغال را باز کرد با پدال تعبیه شده در پایین سطل که با فشردن پا بر روی آن درب سطل زباله باز می شود واز از لحاظ بهداشتی نیز اهمیت دارد که دست بر خورد نداشته باشد.

بسته به نیاز مان در هر محیط در مورد ظرفیت آن نیز می توانیم انتخاب کنیم مثلا برای حمام از سطل کوچک وبرای اشپزخانه از سطل بزرگ تر استفاده می کنیم .

قیمت روز سطل زباله پلاستیکی

قیمت روز سطل زباله پلاستیکی قیمت روز سطل زباله پلاستیکی متناسب با سایز وکیفیت آن متفاوت است .مثلا سطل زباله پلاستیکی که مواد تشکیل دهنده آن از پلاستیک درجه اول باشد وضخامت آن زیاد باشد وزیبا ساخته شده باشد به نسبت گران تر از سطلی است که از مواد درجه ۱ ونازک تر وبی کیفیت تر ساخته شده باشد.

قیمت سطل های زباله امروزه از ۵۰ هزارتومان شروع تا ۱میلیون تومان در بازار متغیر است .مثلا سطل زباله کوچک بدون درب ارزانتر است تا سطل کوچک درهمان سایز که درب دارد .

همچنین سطل زباله کوچک در همان سایز که پدال دار نیز هست گران تر از سطل کوچک درب دار بدون پدال است.

پس قیمت این محصول بسته به امکانات وسایز ومواد به کار برده در آن باهم تفاوت دارند.

کشور ایران در امر ساخت وسایل پلاستیکی اعم از سطل زباله پلاستیکی در بین کشور های دیگر از جایگاه خوبی بر خوردار است به گونه ای که نیاز کشور تولید این محصول را برطرف وبه کشور های دیگر نیز صادر می کند.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید