مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان سبد پلاستیکی سبز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بارز انواع سبد پلاستیکیتولیدکننده سبد پلاستیکی سبز

سبد پلاستیکی سبز محصولی کاربرد در صنعت حمل و نقل مواد غذایی به شمار می آید. این محصول دارای ابعاد و سایز مختلف است که امکان استفاده در کارخانجات مختلف تولیدی از آن را سبب شده است. برای خرید ارزان این محصولات کاربردی، ضمن شناخت ویژگی های کیفی، آشنایی با مراکز تامین کننده مستقیم می تواند منجر کاهش هزینه های جانبی شود.

خرید ارزان سبد پلاستیکی سبز

مشخصات بارز انواع سبد پلاستیکی

مشخصات بارز انواع سبد پلاستیکی هر چقدر که ساخت سبد پلاستیکی فشرده تر باشد به همان میزان مقاومت آنها در برابر وزن محصولات نیز افزایش می یابد. به همین علت نیز تولید کنندگان همواره سعی دارند از مواد درجه یک مانند پلی اتیلن ها در تولید این محصولات نهایت بهره را ببرند.

یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده کیفیت سبدها، مقاومت آنها در برابر تابش مستقیم نور آفتاب است. هر چقدر که مواد اولیه تولیدی مرغوب تر باشد، عمر مفید و مقاومت سبد در برابر حرارت و گرما نیز افزایش خواهد یافت.

مقاوم بودن سبد در برابر مواد شیمیایی به ویژه در کارخانجات تولیدی اهمیت زیادی دارد. چرا که از این نوع سبدهای پلاستیکی اغلب برای حمل بسیاری از مواد شیمیایی نیز استفاده می کنند. ظرفیت و میزان وزن قابل تحمل توسط سبدها فاکتور مهم دیگری است که برای خریداران و مصرف کنندگان عمده حائز اهمیت است. به همین علت نیز بکارگیری مواد اولیه مرغوب تضمین کننده کیفیت و عمر مفید این محصولات می باشد.

توجه داشته باشید سبد پلاستیکی صنعتی باید در برابر سرمای شدید و گرما مقاوم قابل توجه ای داشته باشند. امکان حمل آسان و طراحی استاندارد جهت بلندکردن این سبدها در هنگام حمل و نقل نیز همواره باید مدنظر طراحان و تولیدکنندگان قرار گیرد.

تولیدکننده سبد پلاستیکی سبز

تولیدکننده سبد پلاستیکی سبز شرکت های تولید سبد پلاستیکی متناسب با نیاز بازار این محصولات را در رنگ های مختلف تولید می کند. یکی از نمونه های پرکابرد سبدهای سبز رنگ هستند که در صنایع مواد لبنی جهت حمل انواع شیر و ماست کاربرد فراوانی دارند. سبد پلاستیکی سبز درب دار با ارتفاع بلند نیز اغلب برای حمل گوشت مرغ و انواع مرغ زنده مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنایع کشاورزی و با هدف جابجایی تولیدات فصلی، استفاده از سبدهای رنگ روشن مانند سبز و زرد در مناطق مختلف صورت می گیرد. این سبدها مقاومت قابل توجه ای در برابر ضربه دارند و به همین علت برای استفاده در زمین های کشاورزی و گلخانه ها گزینه مناسبی می باشند.

به طور کلی اگر قصد خرید سبد پلاستیکی سبز و دیگر نمونه های رنگی با قیمت رقابتی را دارید، ضمن حذف واسطه ها باید بتوانید با تولیدکننده های عمده یا نمایندگان فروش آنها در مراکز استان ها ارتباط مستقیم داشته باشید.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید