مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان آبکش پلاستیکی لگندار

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره کیفیت آبکش پلاستیکیفروشنده عمده آبکش پلاستیکی لگندار

آبکش پلاستیکی لگندار یکی از وسایل ضروری منزل است که به شکل یک کاسه می باشد که سوراخ های زیادی درسطح ان وجود دارد. در گذشته آبکش آشپزخانه را از فلزتی مانند آلومینیوم، مس، برنج و…. می ساختند اما امروزه نمونه های پلاستیکی از آنها نیز دیده می شود. آبکش های پلاستیکی به نسبت سبکتر از انواع فلزی هستند و به سرعت گرما را انتقال نمی دهند. بنابراین هنگام جابجایی بیش از حد داغ نمی شوند و کاربرد اصلی آبکش آشپزخانه جداسازی آب از مواد غذایی مانند برنج، پاستا و….. است.

خرید ارزان آبکش پلاستیکی لگندار

اطلاعاتی درباره کیفیت آبکش پلاستیکی

اطلاعاتی درباره کیفیت آبکش پلاستیکی همانطور که گفته شد آبکش های اولیه از جنس فلزی بودند ومعمولا توسط صنعتگران ساخته می شوند.اما رفته رفته مواد اولیه‌ی این وسایل تغيير کردند ومتریال اصلی آنها پلاستیک شد. آبکش های فلزی طول عمر زیادی داشتند و به آسانی از بین نمی رفتند اما درگذر زمان محبوبیت خود را از دست دادندوکمتر کسی به سراغ آنها می رود. آبکش های پلاستیکی به دو دسته تقسیم می شوند:

  • آبکش لگن دار: این نوع آبکش آشپزخانه دارای یک لگن متحرک درقسمت زیرین خود هستند. آبکش لگن دار از محبوبیت بسیاری در بین خانوم های ایرانی برخوردار است و با طراحی خلاقانه ای خود توانسته جایگزین انواع سنتی آن شود. آبکش ولگن زیرین آن از یکدیگر جدا می شوند و حتی می توانند درکاربردهای دیگر آشپزخانه نیز به کار می روند و براثر ضربات احتمالی برروی سینک ظرفشویی و یا موارد دیگر دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی شود.
  • لگن آبکش دار: درمورد پيشين یعنی آبکش لگن دار ما یک آبکش داشتیم که در زیر آن یک لگن قرار گرفته بود اما لگن آبکش دار اندکی متفاوت است؛ زیرا بیس اصلی این محصول یک لگن است که برروی آن یک آبکش نیز تعبيه شده است. معمولا از لگن آبکش دار برای آبکشی مواد غدایی به کار برده می شود و از مزایای خوبی برای خانوم های خانم دار محبوب است این است که تلفیق دومحصول دریک محصول به صورت کاربردی دیده می‌شود و وزن سبک لگن و طراحی جدید آن می توان گفت‌. همچنين دسته تعبيه شده برروی آبکش ولگن جابجایی محتویات درون این ظروف پلاستیکی و کاربردی رابرای شما آسان‌تر می نمایدو می توان این محصول هم با یکدیگر و هم بصورت جداگانه استفاده نماید و از سبد برای آبکشی کردن و خشک مواد مورد نظرتان است.

فروشنده عمده آبکش پلاستیکی لگندار

فروشنده عمده آبکش پلاستیکی لگندار معرفی محصولات و نشر آگهی عمده فروش آبکش پلاستیکی لگندار توسط واردکنندگان، کارگاه‌های تولیدی،شرکت های پخش و دیگر عرضه کنندگان‌ کالاهای روز بازار در سرتاسر کشور عرضه شده است. پخش و فروش ابکش استیل، پلاستیکی، سرویس لگن و… به صورت مستقیم و یا اینترنتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه نموده است و پس از بررسی خصوصیات، ویژگی ها و مزایای این محصولات برای خرید آبکش درصورت توافق و تمایل محصول مورد نظر را خریداری کرد.

محمد اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ریکا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید